Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дуже тепла, пухнаста, м'яка, ніжна і приємна для тіла косинка з козячого пуху ручної роботи, на акриловій основі, 80/20 (пух/основа). Завдяки цьому при пранні, виріб свою форму не втратить.
Після пересилки хустинку може приймемо тому його потрібно з лицьового боку розчесати масажною гребінцем і струснути.
Розмір 40 х 140 см.
Пух кози або як кажуть в народі козячий пух - це пух вичесаний з живою кози. Він дуже тонкий, м'який і міцний, легко подається обробці. Вироби виходять стійкими до стирання, легкими і дуже м'якими.
Головним достоїнством козячого пуху в тому що вона прекрасно тримає тепло і поглинає вологу (піт). Таким чином, у виробах з козячого пуху людині завжди тепло і сухо.
Пухові вироби часто використовують при лікуванні радикулітів, остеохондрозів, артрозів, простудних захворювань. Відомо навіть, що раніше в пухові хустки закутували недоношених і часто хворіючих дітей. Так, як в коконі, вдавалося завжди підтримувати стабільне цілюще тепло.
Важливо, що козячий пух вважається гіпоалергенним матеріалом. Від нього не страждають алергіки. Еластичність і легка звивистість пухових волокон дозволяє створювати з них дивовижні за красою і комфорту носіння речі.
Питання відповідь:
1. Пухові вироби в'яжуть з вовни. ?
Це не так. Пухову хустку, як і інші пухові вироби, в'яжеться з пуху одержуваного в результаті вичісування кіз, що володіє особливими властивостями, завдяки яким цінується набагато вище звичайної вовни. Як правило, всі вироби в'яжуться на основі акрилової основи в співвідношенні 80/20 (пух / основа) . кщо виріб буде складатися з 100% пуху, воно не прослужить довго - швидко "скачається" і деформується.
2. Як прати та сушити виріб з козячого пуху?
Пуховий виріб перуть виключно руками. Спочатку замочують в теплій мильній воді (температура не вище 40 градусів) на півгодини. За цей час пил і бруд встигнуть відмокнути. Після цього приступайте до прання, під час якої не рекомендується робити різких або сильних стискань і розтягувань полотна. Обполоснути хустку краще в декількох водах. Щоб миючий засіб змився повністю.
Як правильно сушити
Ні в якому разі не викручуйте пухова виріб при віджиманні. Великий стіл застеліть чистим простирадлом або лляним рушником, на якому розкладіть вологий пуховий виріб. При цьому потрібно ретельно розправити всі складочки і загини. Періодично виріб струшують і знову рівномірно укладають на горизонтальну поверхню.
3. Лізе пух?
Це властиво будь-яким виробам з козячого пуху. Пух, зібраний з кози має різну довжину волосся. І, після розпушування вироби, коротші волоски мають меншу поверхню зчеплення з основою ніж довгі. Через це в процесі носіння короткі волоски можуть випадати. Цей процес може тривати якийсь час. Щоб прискорити процес випадання коротких (зайвих) волосків пуху, є тільки один спосіб - часта носка вироби.
4. Пухові вироби кусаються?
Якщо ваше нове пухова виріб колеться - це не біда! Даний факт, тільки прямим чином вказує на абсолютно натуральне походження хустки від живої кози, і копітку ручну роботу в'язальниць. Колючість нового вироби з голки - це явище, яке ліквідується природним чином - варто тільки почати його використовувати. При зборі пуху від кози, в його текстуру потрапляють жорсткі вовняні волосся - звані остю, в процесі обробки волосся ручний режим з пуху, це складна делікатна робота перебирання і очищення пуху. Великі і довгі волоски прибираються досить легко, а короткі і більш тонкі можуть залишитися в пуху, тим самим потрапити в готовий виріб - це і викликає в деяких випадках відчуття поколювання при носінні пухових виробів. Щоб виріб швидше стало м'яким - його потрібно частіше носити, - все колюче волосся, з часом випаде, зважаючи на свою тяжкості і відсутності хорошого зчеплення з пухової пряжею, так як він має щільну жорстку структуру, що не відповідає пухової нитки.